Yazın Seyahat Edebileceğiniz En Güzel Rotalar

Her mevsimin güzel olduğu bir yer vardır. En güzel zamanında bir yere gitmek size olağanüstü bir tatil keyfi yaşatacaktır ve unutamayacağınız bir anıya sahip olabilirsiniz. Sadece hangi dönemde nereye gitmeniz gerektiğini çok iyi bir şekilde bilin. Bu yolla uçak bileti alırken erken rezervasyon fırsatlarındanda da farkvar üzerinden yararlanabilirsiniz. Döneminde pahalı olabilecek uçak biletlerini daha uygun fiyatlara satın alarak hem bütçe dostu bir tatile sahip olabilirsiniz. O zaman Yazın Gidilebilecek Yerler nereler diye soruyorsanız cevabını verebiliriz.

Yazın Gidilebilecek Yerler : Newport, Rhode Island

Newport, Rhode Island , ülkenin en zengin ailelerinin sezonu abartılı konaklarında geçirdiği, 100 yıldan beri popüler bir yaz destinasyonudur. Hava ılıman ve güneşli, deniz kenarı güzel ve esintileri ile serinletici bir havaya sahiptir. Boston’dan yaklaşık 90 dakika ve New York’tan birkaç saat uzaklıktaki Newport gezginler için farklı ama güzel bir rotaya sahiptir ve yaz aylarında yapılacak çok şeye sahiptir. Newport Caz Festivali, Newport Folk Festivali’ne ev sahipliği yaparak buraya yazın gelen gezginlere inanılmaz bir deneyim sunuyor. Her iki etkinlik Fort Adams State Park’ta düzenleniyor.

Bu şehirde yapabilecekleriniz bununla sınırlı değil. Newport Limanı ve Narragansett Körfezi manzarasının yanı sıra tekne gezintisi, balıkçılık ve piknik alanları bulunmaktadır. Newport’un tarihine göz atmak için kentin görkemli konaklarına, Newport County Koruma Topluluğu aracılığıyla düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Burada yaşayan aileler çok uzun zamandır burada ve evler kesinlikle eski geleneksel aile evleri. Newport Cliff Walk , asfalt ve kayalık yolları bir arada olan bir yürüyüş yolu olup bir seferde biraz trek yapabilirsiniz. Muhtemelen yol boyunca Cliff Walk’taki romantik konaktan çevrilmiş butik han Chanler’ı göreceksiniz . Evcil hayvanınızın Yappy Hour için kabul edildiği restore edilmiş eski bir konak olan The Vanderbilt’in tarihi ve lüksün önemli olduğu yerde de kalabilirsiniz ya da kendi 40 dönümlük yarımadasında Castle Hill Inn’de özel bir plaj ve şirin bir kır evine gidebilirsiniz.

Bend, Oregon

Oregon’un merkezinde, karla kaplı Cascade Dağları’nın inanılmaz bir manzara verdiği bu kasabaya yılın her dönemi gidebilirsiniz.  Oldukça sıcak bir yer olan burada, Deschutes Nehri bulunuyor. Nehirde balıkçılık, kürek çekme, kano, beyaz su raftingi yapabilirsiniz veya sadece manzaranın tadını çıkarmak için mükemmel bir yere sahip olabilirsiniz. Tepelerde yürüyüş yapın, kayalara tırmanın ya da dağ bisikleti parkurlarından yararlanın. 15-17 Ağustos tarihlerinde Bend Brewfest , kasabanın “Beer City USA” unvanını ve mikro bira endüstrisini 200’den fazla farklı zanaat biraları, elma şarabı ve şarapları ile kutluyor. Bend ayrıca yüksek puanlı Pronghorn, Sunriver ve Bend Golf & Country Club da dahil olmak üzere 25’ten fazla kursu olan bir golf sahasıdır. High Desert Müzesi’nın sergileri doğaya ve kültüre odaklanmakta ve atölye çalışmaları ve dersleri bölgenin kaynaklarını ve tarihini vurgulamaktadır. Pronghorn Resort’un yeni Huntington Lodge’u lüks konaklama ve olanaklara, spaya, özel teraslara, odadaki şöminelere ve konuk odaları, süitler ve lüks evler dahil olmak üzere çeşitli konaklama seçeneklerine sahiptir. Yakın zamanda yenilenmiş olan restoran Cascada, Cascade Dağları’nın manzarasına sahip kaliteli yemekler sunmaktadır. Ayrıca çeşitli yemek seçenekleri de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir