Suudi Hava Yolları Uçak Bileti Bilmeniz Gerkenler

Suudi Hava Yolları (Suudi Arabistan Havayolları), 1945’te Cumhurbaşkanı Roosevelt’ten Kral Abdul Aziz’e hediye olarak tek bir uçakla hayata başladı. O zamandan bu yana birçok uçak aldı ve Birleşik Arap Emirlikleri ve ötesinde lüks seyahat alanında lider olmaya devam etti ve yol boyunca birçok uluslararası ödül kazandı.Suudi Hava Yolları Uçak Bileti rezervasyonu yaptırmadan önce bu firma hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.

Suudi Hava Yolları Uçak Bileti : Check-In Yöntemleri

Saudi Airlines, tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında çevrimiçi check-in hizmeti vermektedir. Geçerli bir e-bilet ile uçuşunuzun planlanan kalkış saatinden 24 saat öncesine ve 3 saat öncesine kadar bu hizmeti kullanarak check-in yapabilirsiniz. Çevrimiçi servisi kullanarak check-in yaparsanız koltuk seçiminizi önceden seçebilirsiniz. Havaalanında check-in yaptırmak istiyorsanız, uluslararası uçuşlar için ayrılan kalkış saatinizden en az 2 saat önce veya iç hat uçuşlarında 90 dakika geldiğinizden emin olun.

Hizmete Neler Dahildir

Uçakta harika yemekler garanti edilir. Bu hedefinize bağlı olarak değişir, ancak Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Amerika mutfakları sunulanlardan bazılarıdır. İçecekler ve yemekler tüm uçuşlarda ücretsizdir, ancak birinci sınıf veya işletme sınıfına uçuyorsanız, yolcuların seçebileceği en az üç kurs menüsü olacaktır. 

Bir dizi gümrüksüz ürün satın almanıza izin veren bir uçak içi alışveriş hizmeti bulunmaktadır. Ve tüm uçuşlarda uçuş içi eğlence de sağlanmaktadır. Bu, çok sayıda film arasından seçim yapmanızı sağlayan kişisel video ekranlarını ve el cihazlarını içerir; Çocuklar için uygun olanlardan belgesel ve müzik gösterilerine, radyo kanallarına ve oyunlara kadar 40’tan fazla TV programı. Uçuşlarını isteyenler için gazeteler bulunmaktadır. 3500 metreden bir arama yapmanız gerekiyorsa, bir dizüstü bilgisayardan veya mobil cihazdan internete bağlanabilirsiniz. Ve cep telefonlarından erişebileceğiniz uçuş içi internet satın alma imkanı bile vardır!

Bagaj Politikası

Tüm taşıyıcılarda olduğu gibi, uçuşun uluslararası veya yurtiçi ve ekonomi veya işletme sınıfı olmasına bağlı olarak bir uçuşta ne kadar bagaj alabileceğinize dair katı koşullar vardır.

Seyahate çıkmadan önce daima havayolunu kontrol edin. Bagaj hakkı ve ücretleri hakkında güncel bilgiler için Saudia Airlines web sitesini kontrol edebilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir