Plus UltraLíneas Aeréas İle Uçma Deneyimi

Plus Ultra olarak da bilinen Plus UltraLíneas Aeréas, Madrid Havalimanı’ndaki bir İspanyol uzun mesafeli havayolu şirketidir. Plus Ultra, 2011 yılında kuruldu ve 2016 yılının Haziran ayında Santo Domingo, Dominik Cumhuriyeti ve Lima, Peru gibi destinasyonlarla düzenli uçuşlar yapmaya başladı. Ayrıca Ultra’nın filosu ilk olarak 2014 yılının sonlarında Gulf Air’den devralınan iki ikinci Airbus A340-300s’den oluşuyor. Siz de bu noktalar arasında lüks ve unutulmaz bir uçuş deneyimi yaşamak istiyorsanız Plus UltraLíneas Aeréas Uçak Bileti rezervasyonu yaptırma konsunda bütün bilgilere sahip olmalısınız.

Plus UltraLíneas Aeréas Uçak Bileti : Seferleri

Uzun mesafeye sahip bir havayolu şirketi olan Plus UltraLíneas Aeréas ile gidebileceğiniz yerler belirlidir. Türkiye’den her ne kadar direk uçuş imkanınız olsa da oldukça pahalı olabilecek bilet fiyatları yerine İspanya üzerinden aktarma yapabilirsiniz. Bu seferler nelerdir merak ediyorsanız sizin için bir liste oluşturduk.

  • Şili : Santiago de Chile
  • Küba : Havana
  • Peru : Lima
  • İspanya : Barselona, Madrid
  • Bolivya : Santa Cruz

Bagaj Politikası

Yanınıza alabildiğiniz bagajlarda Plus Ultra Líneas uçan Business Class’taki yolcular için kurallar: çanta başına maksimum 8 kg ağırlığa sahip iki adet el bagajı hakkına sahiptir. Plus Ultra Líneas Aereas uçan Economy Class sınıfındaki yolcular, maksimum 8 kg ağırlığa sahip bir adet el bagajı hakkına sahiptir.

Kontrole verdiğiniz bagajlarda ise Business Class’ta Plus Ultra Líneas Aereas’ta uçan yolcular için kurallar şu şekildedir. Çanta başına maksimum ağırlığı 23kg olan üç adet kontrol edilmiş bagaj hakkına sahiptir. Economy Class’ta Plus Ultra Líneas’a uçan yolcular, maksimum ağırlığı 23 kg olan bir adet kontrol edilmiş bagaj hakkına sahiptir.

Plus Ultra Líneas Aereas ile Tenerife Kuzey-Caracas-Tenerife Kuzey Aereas arasında uçan yolcular için bagaj hakkı farklıdır. Tenerife Kuzey-Karakas-Tenerife Kuzey arası Business Class’ta Plus Ultra Linseas’ta uçan yolcular, parça başına 23kg olmak üzere iki adet kontrol edilmiş bagaj hakkına sahiptir. Tenerife North-Caracas – Tenerife North arasında Ekonomi Sınıfında Plus Ultra Líneas ile uçan yolcuların, maksimum ağırlığı 23 kg olan bir adet kontrol edilmiş bagaj hakkı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir