Korean Air Uçak Biletleri ve Havayolu Hakkında Bilgiler

Korean Air, Güney Kore havayolu şirketlerinden en bilineni ve dünyanın en büyük taşıyıcılarından biridir. Güney Kore’deki en büyük havayolu şirketi olarak düzenli olarak tarifeli servislerin geniş bir yerel ve global ağına sahiptir. Korean Air dünya çapında 135 varış noktasında faaliyet göstermektedir ve havayolu merkezi Güney Kore’nin Seul şehrinde bulunmaktadır. Sadece Kore şehirleri arasında değil, dünyanın her hangi bir şehrine direk ya da aktarmalı olarak uçabileceğiniz Korean Air Uçak Bileti ile rahat bir seyahat geçirebilirsiniz.

Korean Air Uçak Bileti : Seferleri

Güney Kore’de sunulan servisler arasında Busan, Cheongju, Daegu, Gwangju, Gunsan Jeju, Jinju, Pohang, Seul (Gimpo ve Incheon), Ulsan, Wonju, Yangyang ve Yeosu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dünyanın dört bir yanına, tam anlamıyla 135 noktaya direk ya da aktarmalı bir şekilde uçuş yapmaktadır.

Uçak Koltuk Sınıfları : Ekonomi Sınıfı

Korean Air Economy Class, kısa süre önce sadece geniş bir oturma ve bireysel TV ekranı değil, aynı zamanda yeni AVOD sistemini içerecek şekilde tasarlandı. Kendi kişisel TV ekranınızla ergonomik olarak tasarlanmış konforlu bir koltuktan yararlanabilirsiniz. Yemekler, Japon, geleneksel Kore, Çin ve seçkin Batı yemeklerinden oluşan bir seçki ile servis ediliyor. Terlik ve diş fırçası seti ile birlikte sunulan başlıca donanım seti sağlanmaktadır. Ayrıca uyandırma servisi de talep edebilirsiniz.

Business Sınıf Koltuklar

Korean Air’in Prestige Class’ı size özel bir uçuş hizmeti sunuyor, böylelikle seyahatinizden keyif aldığınız kadar seyahatin de tadını çıkarabilirsiniz.
Korean Air Business Class yolcuları, uçuşlarında check-in sırasında sırada beklememek için Exclusive Prestige check-in bölümlerini kullanabilirsiniz. Salonda bulunan yolcular, Grand Hyatt Incheon otelde duş ve saunaları ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. 

Korean Air prestij odanızda, her sıra arasında 75 inçten fazla alan olacak şekilde uzayabilecek kadar yer vardır. Her koltuk 180 derecelik tam düz yatağa dönüşür ve Korean Air Business Class uçuşunuzda mümkün olan en iyi gece uykusunu almanızı sağlar. Yolcular, göz maskeleri, diş fırçaları ve diş macununun yanı sıra üç lüks kozmetik ürün içeren uçuş içi bir donanım kitine erişebilirsiniz. Aygıtlarınızı tam olarak şarj edilmiş halde tutmak için soketler bulun, böylece Business Class seyahatinizde hiçbir zaman piliniz bitmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir