Düşük Bütçeli Kanada Tatili İçin Tercih Edebileceğiniz Havayolu Şirketi

Kanada, hemen hemen her gezginin gitmek istediği ülkeler içerisinde yerini alıyor. Doğal güzellikleri birincil neden olurken modern ve urban görünüşü de Kanada’nın gezginler tarafından en çok tercih edilen ülkelerinden biri olmasını sağlıyor. Kanada oldukça geniş bir alan kapladığı için şehirler arasında uçak ile yolculuk oldukça tercih edilen bir yolculuk şeklidir. Kanada, Türkiye’ye göre daha pahalı bir ülke olabileceği için ekonomik yolculuklar her daim gezginler için avantajlı oluyor. Kanada Uçak Bileti için bir alternatif arıyorsanız ya da ülke içinde yolculuk yapmak istiyorsanız WestJet Havayolları oldukça avantajlı bir tercih olacaktır. WestJet Airlines, uzun mesafe rotaları ile tarifeli ve charter uçuşlar gerçekleştiren bir Kanada düşük bütçeli havayolu şirketidir. 

Kanada Uçak Bileti : WestJet Airlines Seferleri

Havayolu şirketi, başlıca Calgary Uluslararası Havaalanı ve Toronto Pearson Uluslararası Havaalanı , Avrupa, Kanada, Meksika, Amerika Birleşik Devletleri ve Karayipler’den Calgary, Toronto, Edmonton, Vancouver, Winnipeg, Kelowna, Victoria, Montreal, Halifax, Ottawa, Saskatoon ve Regina şehirlerine uçak bileti imkanı sağlıyor.

Bagaj Politikası

Her yolcu, bir adet serbest eşya valizine ve bir adet kişisel eşyaya izin veriliyor. Bagajın taşınması aşağıdaki boyutlarda olmalıdır: 53 santimetre veya 21 inç uzunluğunda, 38 santimetre veya 15 inç genişliğinde ve 23 santimetre veya 9 inç derinliğinde olması gerekiyor.

Kontrol edilen bagajın 23 kilogramdan fazla veya 50 kilo ağırlığında olmaması ve 157 toplam santimetre veya 62 toplam inç içinde boyutları olması gerekiyor. Belirtilen ağırlık veya ebat ödeneğini aşan bagaj, geçerli aşırı ebat kısıtlamaları ve ücretlerine tabi olacaktır.

Yemek Hizmetleri

Boeing 787’de olmayan Ekonomi uçuşlarında, yolculara ücretsiz bir tatlı veya tuzlu atıştırmalık verilir. Yerleşik menüden herhangi bir ek ürün satın alabilirsiniz. Seçilmiş servislerden satın alınabilecek sıcak yemekler sunulmaktadır. 2,5 saatten daha uzun uçuşlarda olan yolcular menüden seyahatten 48 saat öncesine kadar öğelerin ön alımını yapabilirler. Uzun mesafeli uçuşlarda ekonomik yolcular için, yolculara çevrimiçi olarak bulunan yerleşik menüden ücretsiz yiyecekler sunulur.

Premium kabinde seyahat eden yolcular, 1 ila 2,5 saatlik uçuşlar için, yolcular çeşitli tatlı ve tuzlu atıştırmalıkların tadını çıkarabilirler. 2,5 saatin üzerindeki uçuşlar, premium ücretlerine dahil olan premium menüye özel yemeklerin tadını çıkarabilir. Westjet’in Business sınıfındaki keyfiniz için istediğiniz zaman mevcut salata, ana ve tatlı seçenekleriyle Kanadanın geleneksel lezzetlerini de deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir