Austin’de Az Bir Bütçe İle Seyahat Rehberi

Seyahat etmek, karşılayabileceğinizden daha fazla para harcamak anlamına gelmez. Dışarıdaki harika mekanlardan bazı sevilen yerel duvar resimlerine kadar, işte Austin’de vakit geçirirken bakmayı düşünebileceğiniz bütçe dostu yerleri sizin için listeledik. Online ucuz uçak bileti alırken farkvar üzerinden alarak bu bütçe dostu yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Sonrasında ise bütçenizi zorlamayacak Austin Gezi Rehberi yerlerine gidebilirsiniz.

Austin Gezi Rehberi : Bonnell Dağı

İster yalnız, ister ailenizle birlikte seyahat edin, güzel bir günde tepe ülkesinden geçip Bonnell Dağı’na gitmek gibisi yoktur. Bir kez gittiniz mi Austin’in en iyi panoramik manzarasını sunan bu dağın üzerinden gördüğünüz manzarayı unutamayacaksınız. Ayrıca manzarayla karşılaşana kadar kayalık arazide kısa bir yürüyüş yapabilirsiniz. Teksas’ı meşhur eden, altındaki nehir ve konakları gören manzaraya bakmak için bir dakikanızı ayırın. Pikniği paketlemenizi ve bir grup arkadaşınızı bu deneyimi paylaşmaya davet etmenizi öneririz.

Teksas Eyalet Meclis Binası

Austin’in mimari mücevherlerinden biri olan Texas Capitol Binasını ziyaret ettiğinizden emin olun; Binanın çeşitli oda ve salonlarında kendi kendine rehberli bir tur atın ya da hafta boyunca her 20-30 dakikada bir yapılan Capitol turlarından birinin tadını çıkarın; Kesin program burada bulunabilir. Tur rehberleri son derece bilgili ve bina veya Teksas tarihi ile ilgili soruları memnuniyetle cevaplayacaktır. Capitol Binası’na baktıktan sonra Austin’deki diğer eğlenceli şeyleri denemenin zamanı gelmiş demektir.

Austin’den Selamlar

Austin’deyken, Instagram fotoğrafını çekmek için ‘Greetings From Austin’ sokak sanatı durağında bir pitstop yapmayı unutmayın. Bu duvar resmi , 1950’lerin ve 1960’ların dönemindeki iç turizm kartpostallarının en iyi örneklerinden biridir ve kendi mükemmel retro enstantanenizi yaratma fırsatı sunar.

Austin Gezi Rehberi : Firehouse Hostel ve Dinlenme Salonu

Yüksek yaşam maliyetine rağmen Austin, ziyaretçilere bütçe bilincine sahip gezginler için bir dizi otel ve pansiyon sunmaktadır. 6th Street’in hemen dışında – Austin’in gece hayatı için en hareketli alanı – çok uygun fiyatlı Firehouse Hostel. 1885 yılında inşa edilmiş olan otel, şimdi güncellenmiş bir hostel ve salon olarak hizmet vermektedir. Ücretsiz kahvaltı, ücretsiz Wi-Fi ve çeşitli oda seçenekleri sunarlar. Ne kadar ödemek istediğinize bağlı olarak, ortak veya özel banyolu odalar, lüks yatakhane tarzı ve ekonomik yurtlar sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir